GENEL

Lazer epilasyon için en ideal zaman

Tüylenme sorunu hem kadınların hem de erkeklerin için oldukça rahatsız edici önemli bir sorun olarak karşımıza çıkıyor.

İstenmeyen tüylerimizden şikâyet ettiğimiz özellikle de yaz döneminde giydiğimiz kıyafetleri gönül rahatlığıyla giyip, hareket edebilmek için, lazer epilasyona kış mevsiminde başlamak uygundur. Aksi halde rahat bir yaz süreci için geç kalmış olabiliriz. Bugünlerde başlanacak uygulamalar önümüzdeki yaz rahatlığınız için önemlidir.

Genellikle havaların ısınmasıyla birlikte hem zayıflama programlarına hem de lazer epilasyon sistemine rağbetin arttığını görmekteyiz. Ancak lazer epilasyona başlamak için en uygun zamanın sonbahar–kış dönemidir.Kkış mevsiminde güneşin yakıcı etkisi kalmadığından, bu mevsimde yapılan lazer epilasyonun leke riski taşımaz ayrıca Lazer epilasyon uygulamasının; ‘’İlk seanstan sonra 1 ile 1,5 ay arasında uzayan tüyler, yaza kadar 3-4 seans lazer epilasyon uygulaması görür. Böylece yazın en konforlu şekilde geçirme avantajı yakalanmış olur.’’

Lazerle Hızlı Ve Kalıcı Sonuç Almak Mümkün

Lazer Epilasyonun istenmeyen tüylerden kurtulmada en hızlı ve en sağlıklı yöntem olduğu artık herkes tarafından bilinmektedir. İleri teknoloji lazer epilasyon sistemlerinde kullanılan lazer ışınlarıyla kişi istenmeyen tüylerinden, en az acıyla rahatlıkla kurtula bilmekte. Merkezimizde kullanılan buz başlık acısız sistemler ile yapılan uygulama ile bayanlarda; yüz, kol, koltuk altı, bikini bölgesi, göbek ve bacaklar tercih edilirken, erkeklerde sırt, omuz, elmacık kemiği üstü, ense ve boyun bölgesinde kullanım tercih edilmektedir’’

Lazer Epilasyon Yapılan Mekânlara Ve Cihazlar Dikkat!

Lazer epilasyondan başarılı sonuçlar almak ve sağlık açısından sorunlar yaşamamak için, kullanılan cihazlar önem arz etmektedir. ’İnsan sağlığına zararı olmayan güvenilir ve etkili lazer epilasyon sisteminin kullanılması gerkemektedir.. Lazer epilasyon için en iyi cihaz kullanılsa da, uygulamanın nasıl ve kim tarafından yapıldığının da öneminilidir. Bu nedenle epilasyon yaptırmayı düşünen kişi mutlaka, detaylı bir araştırma yaparak, kendi ispat etmiş merkez ve yeterli deneyime sahip uzmanlara bu uygulamanın yaptırılması gerekmektedir.

Neden biz?

Style me olarak Antalya’da 8 yıldır aralıksız olarak hizmet vermekteyiz. Merkezimiz ağırlıklı olarak lazer epilasyon hizmeti vermekte ve bu konuda uzmanlaşmış bir kadro ve cihaz farklılığına sahiptir. Merkezimizde 3 farklı cihaz ve 3 farklı sistem kullanarak hızlı ve kalıcı sonuç elde etmekteyiz.

Style me olarak baştan beri insan odaklı çalışmaya ve hijyene büyük önem gösterdik. Özellikle bu içerisinde bulunduğumuz süreçte hijyene çok daha fazla önem veriyor ve bunun yanı sıra merkezimize korona virüs başladığı günden bu yana hes kodu ile hizmeti verilmektedir.

Epilasyona başlamak için karar aşamasında iseniz kararınızı vermeden önce sizi merkezimize bir kahvemizi içmeye ve tanışmaya bekliyoruz.

Lazer Epilasyon ile daha fazla detay ilgi için Tıklayın

Kampanyalarımız hakkında bilgi almak için Tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir